Instagram Takip Etmeyenleri Bul Takipçi Kazan Auto Like İşlemleri

İnstagram bir süre önce uygulamalar için açık bıraktığı "takip etmeyenleri bul" özelliğini devre dışı bıraktı. Bu nedenle bilinen uygulamalar kullanılmaz oldu.

Alternatif yöntemleri araştırdığımız da farklı methodlar keşfedebiliyoruz. Tüm bunların içerisinde hem güvenliğimiz açısından hem de işlevi açısından en uygun takipçi kazanma ve takip etmeyenleri bulma özelliklerini içeren uygulamayı tercih ettik. RoboInsta uygulaması.

RoboInsta Google Chrome üzerinde eklenti olarak çalışan basit bir uygulamadır. İşlevsel olarak; Takipçi kazanma, takip etmeyenleri bulma, otomatik beğeni, taglar üzerinden işlem oluşturma, lokasyon kayıtları, birden fazla hesap üzerinde işlem yapabilme vb. gibi bir çok işleme izin veriyor.

RoboInsta' yı kullanabilmek için masaüstü bir bilgisayarda Google Chrome üzerinden eklentiyi kurmanız gerekiyor. Adım adım başlayalım.1) Eklentiyi Google Chrome Kurun

Buradaki bağlantıdan Chrome' ın web mağazasına giriyoruz. Soldaki arama kutusuna "RoboInsta" yazarak kurulumu yapınız. Kurulumu yaptıktan sonra "Chrome'a Eklendi" yeşil kutusunu göreceksiniz.


2) RoboInsta Kullanımı

Google Chrome tarayıcınızın sağ üst köşesinde RoboInsta' nın simgesini göreceksiniz. Simgeye tıkladığınızda uygulamanın kontrol paneli ile instagram otomatik olarak açılacak. Instagram' da oturum açtığınız hesap RoboInsta uygulaması ile bağlanacak. Instagram üzerinde sağ üst bölümde iki buton görünüyor. Bu buton hesapları, tagları ve kişileri havuza kaydetmektedir. Daha sonra bu havuz üzerinden beğeniler, takipçiler ve takip etmeyenleri bularak işleme koyuyor.

3) Instagramda Takip Etmeyenleri Bulma ve Takipden Çıkma

RoboInsta kontol paneli üzerinden takip etmeyenleri tespit ederek, takipden vazgeçebilirsiniz. RoboInsta bunu sizin için otomatik olarak yapar. Tek yapmanız gereken RoboInsta kontol panelini ve instagram hesabınızı bilgisayarınızda açık bırakmaktır. Sol menüden "Takip bırakma işi oluştur" butonuna tıklayarak işlemi baştalabilirsiniz.


4) Otomatik Instagram Beğenileri Oluşturmak.

Kontrol panelinde sol menüde "Otomatik Beğeni" butonu bulunuyor. Bu buton Instagram' da taglardan oluşturduğunuz havuzu kullanarak paylaşımları otomatik beğenmektedir. Böylece ilgi alanlarınızı sosyal çevrenizle etkileşim olarak kullanabilirsiniz.


5) Instagram Takipçi Kazanma

RoboInsta belirli sayıda takipçi kazanımına izi veriyor. Bu limite ulaştığınızda aylık ödeme ile sınırsız kullanabiliyorsunuz. Bunun için oluşturduğunuz hesap, tag, kişi havuz listenizi kontrol panelinde on/off butonları yardımıyla kullanabilirsiniz. Başarılar.

0 yorum