Facebook Sayfa Beğeni Kasmak Otomatik Takip

Facebook beğeni sayfanıza arkadaş listenizi tek tek "Davet Et" butonuna tıklayarak davet etmek yerine kullanacağımız uygulama ile tek seferde tamamını davet etmemiz mümkün.

Masaüstü bilgisayarda Google Chrome tarayıcı eklentilerinden biri olan "Invite All Friends On Facebook" uygulamasını kullanıyoruz. Uygulama sayfa üzerinde "Arkadaşlarını Davet Et" butonu ile açılan penceredeki tüm arkadaşları sayfayı beğenmeye davet ediyor.

Uygulamamızı kurmak için buradaki bağlantıyı Chrome tarayıcımız üzerinden açalım. "Add Chrome" veye "Eklentiyi Kur" butonuna tıklayarak Google Chrome tarayıcımıza kurulumu tamamlayalım.
Kurulumu bitirdikten sonra tarayıcımızın sağ üst kısmında tik işaretiyle "Invite All Friends On Facebook" eklentisinin simgesini göreceksiniz. Facebook sayfamız üzerinde "Arkadaşlarını Davet Et" butonuna tıkladıktan sonra pencere açıkken simgeye tıklayarak tüm arkadaşlarımıza davetiye gönderebiliriz. Aynı şekilde bu eklenti ile diğer tüm arkadaşlık hesaplarınızı kullanarak listenize davetiye gönderebilirsiniz. Başarılar.


0 yorum