WordPress Ücretsiz Haber Sitesi Teması İndir | Cem Özer GÜNGÖR | Blog

15 Şubat 2019 Cuma

WordPress Ücretsiz Haber Sitesi Teması İndir

WordPress Ücretsiz Haber Sitesi Teması İndir
WordPress Ücretsiz Haber Sitesi Teması İndir


ColorMag, tamamen ücretsiz bir WordPress temasıdır.Premium sürümleri de vardır ancak Free sürümü ile de sorunsuz işimizi yapabiliriz.ColorMag, haber sitesi teması olarak kullanılabileceği gibi bir çok alanda da kullanılabilir.Örneğin; blog sitesi olarak,oyun-video sitesi olarak gibi.
Sosyal paylaşım menüleri,iyi düzenlenmiş ve kazançları arttırdığı tespit edilmiş reklam alanları ve kategorize edilmiş anasayfa görünümü ile tercih edebileceğiniz güzel bir WordPress temasıdır.

 

Hakkımda

Admin
Admin

Çocukluğumdan başlayan bilgisayar ilgisi, sonraları internetin hayatıma girmesi ile sosyal medyaya yöneldi.Kendi adıma 2013 yılında 16 yaşımda açtığım bu blogu, zamanla tecrübe ve deneyim kazanarak bu noktaya getirdim.1 Ocak 2019 tarihinde .blogspot.com uzantısını .com üst domaine taşıdım.Beğendiğim filmleri, müzikleri, oyunları, programları ve faydalı bulduğum bilgileri paylaştığım bu blogda umarım iyi vakit geçirirsiniz.

"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK