Blog Konu Önerileri - Hangi Konuda Blog Açmalıyım? | Cem Özer GÜNGÖR | Blog

5 Şubat 2019 Salı

Blog Konu Önerileri - Hangi Konuda Blog Açmalıyım?

Blog Konu Önerileri
Blog Konu Önerileri
#blog #konu #oneri #tavsiye #blogger #blogculuk #wordpress

Merhaba arkadaşlar blog açmayı düşünüyorsunuz ama hangi konuda blog açacağınızı araştırıyorsanız ve hala bulamadıysanız bu yazımda ki onerilerilerimden birisi mutlaka sizin ilginizi çekebilir.

1-Sağlık Blogu
Bu Blogda zayıflama tekniklerinden şifalı bitkilere, dogru egzersizlerden doğru diyetlere, ilaçların özellikleri ne ise yaradıkları gibi pek çok konuda içerik üretebilirsiniz.

2-Yemek Blogu
Bu Blogda yöresel yemeklerden daha önce duyulmamış yemeklere, başka ülkelerin mutfaklarından pratik yemek tariflerine ve günlük öğün tavsiyelerinden doğru pişirme tekniklerine gibi pek çok alanda içerik üretebilirsiniz.

3-Kişisel Blog
Istediğiniz filmleri,dizileri,oyunları dinlediğiniz müzikleri ve bunun yanında okuduğunuz kitapları kullandığınız programları paylaşabileceğiniz çok geniş kapsamlı bir blog yapabilirsiniz.

4-Film-dizi Blog
Türkçe dublaj,altyazılı ve çizgi filmlerden yabancı filmlere Türk dizilerinden yabancı dizilere film oyuncularından dizi oyuncularına kadar kapsamlı bir blog yapabilirsiniz.

5-Çeviri Blog
Popüler yabancı müziklerin sözlerini, rap müziklerinin sözlerini, motivasyon kliplerinin altyazılarını ve başarı hikayelerini paylaşacağınız kapsamlı bir blog yapabilirsiniz.

6-Kadın Giyim/Moda/Güzellik Blog
Kadınların giyim tavsiyeleri, kozmetik ürün tanıtımları, kullanımlarının yanısıra kumaş bez vb. ile yeni eşyalar üretme gibi pek çok konuda içerik paylaşabileceğiz bir blog yapabilirsiniz.

7-Ünlü Tanıtma Blogu
Popüler bilim insanları,tarihçiler,siyasetçiler,dizi oyuncuları,müzik dünyasının duayenleri,gazeteciler vb. pek çok ismi tanitabileceginiz bir blog yapabilirsiniz.

8-Program/Oyun Pack Blog
Oyun ve programların yamalarını,parklarını,seriallarını,cracklerini paylaşabileceğiniz bir blog yapabilirsiniz.

Şimdilik burada noktalıyorum, eklemek istediğiniz bir fikir olursa yorumda belirtebilirsiniz. Ben bu listeyi ilerleyen zamanlarda güncelleyeceğim.

Hakkımda

Admin
Admin

Çocukluğumdan başlayan bilgisayar ilgisi, sonraları internetin hayatıma girmesi ile sosyal medyaya yöneldi.Kendi adıma 2013 yılında 16 yaşımda açtığım bu blogu, zamanla tecrübe ve deneyim kazanarak bu noktaya getirdim.1 Ocak 2019 tarihinde .blogspot.com uzantısını .com üst domaine taşıdım.Beğendiğim filmleri, müzikleri, oyunları, programları ve faydalı bulduğum bilgileri paylaştığım bu blogda umarım iyi vakit geçirirsiniz.

"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK