Güzel Blogger Teması (Responsive-İnstagram-SEO Uyumlu) | Cem Özer GÜNGÖR | Blog

25 Şubat 2019 Pazartesi

Güzel Blogger Teması (Responsive-İnstagram-SEO Uyumlu)

Güzel Blogger Teması (Responsive-İnstagram-SEO Uyumlu)
Güzel Blogger Teması (Responsive-İnstagram-SEO Uyumlu)
Merhaba arkadaşlar. Sizlere Beautiful Blogger Temasını tanıtmak istiyorum.

Beautiful Blogger Teması;
Özenle hazırlanmış slider alanı,
Hareketli resim özelliği,
Etikete duyarlı kategorize edilmiş şık alanları,
İnstagram widgeti ve
Oldukça hoş footer alanı ile bloggerlerin tercih edebileceği bir tema.
Tamamen basit ve şık tasarıma sahip olan bu tema, kullanıcı dostu gadgetleri ile kullanıcıyı yormadan keyifli vakit geçirebileceği bir ortam hazırlıyor.
Moda dergisi blogları için oldukça uygun olan bu tema, fotoğrafçılık, yemek, yorumlar, filmler, yemek tarifleri, spor, makyaj, seyahat ve kişisel blog vb. için de kullanılabilir.
Beyaz, siyah ve yeşil renklerin sade renk kombinasyonunu içeriyor,Blogger’ın şablon özelleştirme panelinden de sınırsız renk seçeneklerini destekliyor.Üstelik SEO'ya uygun ve özenle yerleştirilmiş reklam alanları ile gelirlerinizi arttırabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

 

Hakkımda

Admin
Admin

Çocukluğumdan başlayan bilgisayar ilgisi, sonraları internetin hayatıma girmesi ile sosyal medyaya yöneldi.Kendi adıma 2013 yılında 16 yaşımda açtığım bu blogu, zamanla tecrübe ve deneyim kazanarak bu noktaya getirdim.1 Ocak 2019 tarihinde .blogspot.com uzantısını .com üst domaine taşıdım.Beğendiğim filmleri, müzikleri, oyunları, programları ve faydalı bulduğum bilgileri paylaştığım bu blogda umarım iyi vakit geçirirsiniz.

"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK