Windows 7 USB/DVD Download Tool(USB Format Programı) | Cem Özer GÜNGÖR | Blog

18 Ocak 2019 Cuma

Windows 7 USB/DVD Download Tool(USB Format Programı)

Windows7 USB/DVD Download Tool(USB Format Programı)
Windows7 USB/DVD Download Tool(USB Format Programı)

Windows 7 USB/DVD Download Tool(USB Format Programı)


Windows 7 USB/DVD Download Tool, USB bellek ya da DVD üzerinden bootable olarak Windows 7 kurmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. İhtiyacınız olan iki şey: Üzerine kayıt yapabilmek için minimum 4GB USB bellek ya da DVD-R ve bir Windows 7 ISO dosyası.

Windows 7 USB/DVD Download Tool'u açtıktan sonra en üst kısımdan bilgisayarımıza takılı USB belleğimizi seçiyoruz.İndirmiş olduğumuz Windows 7 İSO dosyasını İSO kalıp ekleme bölümünden ekledikten sonra Start'a basıyoruz ve çıkan uyarıya evet diyoruz.(Uyarının anlamı : Flash belleğin sıfırlanmasını onaylıyor musunuz? )


İNDİR

Hakkımda

Admin
Admin

Çocukluğumdan başlayan bilgisayar ilgisi, sonraları internetin hayatıma girmesi ile sosyal medyaya yöneldi.Kendi adıma 2013 yılında 16 yaşımda açtığım bu blogu, zamanla tecrübe ve deneyim kazanarak bu noktaya getirdim.1 Ocak 2019 tarihinde .blogspot.com uzantısını .com üst domaine taşıdım.Beğendiğim filmleri, müzikleri, oyunları, programları ve faydalı bulduğum bilgileri paylaştığım bu blogda umarım iyi vakit geçirirsiniz.

"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK