Mobil En İyi Strateji Oyunları Listesi 2019

Mobil En İyi Strateji Oyunları Listesi 2019
Mobil En İyi Strateji Oyunları Listesi 2019


REVENGE OF SULTANS(ROS) Nedir
REVENGE OF SULTANS(ROS) Nedir

Oyunu indirip hesabı açtığımızda oyun bizi otomatik olarak en son açılan krallığa yönlendirir.6.seviyeye kadar istediğiniz krallığa göç etme hakkına sahipsiniz.Eğer bulunduğunuz krallıktan memnunsanız gelişmeye,savaşmaya ve diyaloğa hazır olun! Çünkü oyun bu noktadan sonra başlıyor.Odun,Tahıl ve Demir'i kalenizin seviyesini 15 Level yapana kadar toplamalısınız.Oyun içi etkinlikteli takip etmeli ve fikirlerinizi savunduğunuz bir ittifaka katılmalı ya da kendi ittifakınızı oluşturmalısınız.Oyunda Türk'lerin dışında Fars medeniyetinden, Avrupadan ve daha bir çok ülkelerden insanla karşılaşabilirsiniz.Barış antlaşması yapmak için onlarla diyaloğa girmeniz gerekebilir.Bu oyunda STRATEJİ kavramını çok iyi bir şekilde anlayabilir ve çok keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Rise Of Civilizations Nedir
Rise Of Civilizations Nedir


Birliğiniz ile beraber başka birliklerle Sid Meier'in Civilization'una benzer bir şekilde savaşmak çok eğlenceli. Civilization'daki gibi barbarlarla da sürekli bir savaş halindesiniz. Araştırma, inşaat, keşif, savaş, kaynak toplama, kısaca sürekli bir aksiyon var oyunda.Parayla satılan kristal tarzı eşyalar konusunda da oyun in-game ödüllerinde gayet cömert.
Clash Royale Nedir
Clash Royale Nedir


Kartlar ile karşılıklı düello, kule savunma mantığı üzerine kurulan oyunda rakibinizin 3 kalesini 3 dakika içerisinde çeşitli ataklarla alt etmeye çalışacaksınız. Oyunu gerçek zamanlı bir şekilde çevrimiçi olarak tüm Dünya'dan kullanıcılar ile oynayabilirsiniz.


Clash Of Clans Nedir
Clash Of Clans Nedir
Oyuna bir köy sahibi olarak başlıyorsunuz ve sonrasında bu köyü düşmanlardan koruyorsunuz.Güçlenmekten başka çareniz yok! Peki nasıl güçleneceğiz? Kaynak toplayarak,köyü geliştirerek,araştırmalar yaparak.Dikkat! Bu oyun bağımlılık yapabilir.


Grow Empire Rome Nedir
Grow Empire Rome Nedir

Roma İmparatoru Sezar olarak katılacağınız oyunda askerlerinize liderlik edip Avrupa'nın diğer medniyetleriyle savaşıyorsunuz. Oyunun heyecan veren özelliği ise Roma İmparatorluğu ihtişamlı bir devlet haline getirmeye kadar uzanan geniş bir hikaye içermesi. Başlangıçtan itibaren büyüteceğiniz devletin her kademesiyle ayrı ayrı ilgilenmeniz ve geliştirmeniz şart. Unutmayın, Sezar'ın büyüklüğü savaşçı kimliğinden gelir. En iyi savaş stratejilerinizi uygulayarak düşmanlarınızı tek tek yok edin.


Fetih Altın Çağ Nedir
Fetih Altın Çağ Nedir
Fetih, eski tarihi konu alan dünya çapında bir mobil strateji oyunudur. Osmanlı Dönemi kahramanlarının da bulunduğu bu oyunda, takımını oluştur ve taht için savaş! Büyük bir sultan ol, şehrinin prestijini yükselt, kahraman kirala, birlik eğit, lonca oluştur ve yüksel! Doğru taktik ve stratejilerle seni hiçbir şey durduramayacak. 


Lords Mobile Nedir
Lords Mobile Nedir
Oyunda Türkçe dil desteği gayet akıcı bir şekilde bulunuyor. Saldırmanın ve savunmanın aynı anda bu kadar önemli olduğu sayılı oyunlardan biri Lords Mobile oyunu. Sadece saldırı hattınızı güçlendirerek veya sadece savunma üzerine yoğunlaşarak oyun üzerinde ilerlemek oldukça zor. Dengeli bir şekilde saldırı ve savunma sistemini kurmanız gerekiyor. Bu dengeyi kurarken birimler kurup, yapı yükseltme gibi birçok özelliği kullanabiliyorsunuz. Bu tarz strateji oyunlarında birkaç işlemden sonra yapacağınız pek bir işlem kalmıyorken Lords Mobile oyunu anlık olarak getirdiği yeniliklerle oyuncuyu telefon başında tutabiliyor.

0 yorum