Minecraft Oyun Eklentileri(Modları)


Minecraft Oyun Eklentileri(Modları)
Minecraft Oyun Eklentileri(Modları)

Eklenti paketleri nasıl kurulur?
 • Doku paketini indirin (.Zip dosyası olarak gelebilir, çıkarmayın).
 • Minecraft'ı açın.
 • Seçenekler'i (Options) tıklayın.
 • Daha sonra 'Kaynak Paketleri'ni (Resource Packs) tıklayın.
 • Şimdi "Açık Kaynak Paketleri klasörünü" (Open Resource Packs) tıklayın.
 • Buradan, doku paketi dosyasını klasöre sürükleyin.
 • Doku paketi artık kullanılabilir eklentiler listesinde görünmelidir.
Default 32x32
Default 32x32
 • Default 32x32 
Default Minecraft dokularını kaç kişinin kullanmadığını görmek eğlenceli. Kötü oldukları için değil, ama o çamurlu dokular hoş karşılanmaya başlamadan önce kaybedebileceğin çok fazla saat var. Ve yine de, bir şeyleri büyük ölçüde değiştirmek herşeyi garip gösterir. Dışarıdaki tüm inbetween'ler için Default 32x32'yi kontrol edin, orijinal tarzını koruyarak hala taze kalırken, plastik bir sarma dokuya benzer.
Default 32x32 Texture Pack İndir


LB Photo Realism Pack
LB Photo Realism Pack
 • LB Photo Realism Pack
Minecraft rustik bir estetik üzerine kurulu olsa da, bazen dünyanın güzelliğiyle ışıl ışıl olmasını istersiniz. LB Photo Realism paketinin geldiği yer burasıdır. Bu paketteki her doku, ağaçların daha fazla dokulu görünmesi için parıldayan su yüzeylerinden mümkün olduğunca gerçekçi görünmesi için özenle yeniden işlendi. Bu, kaçırmak istemeyeceğiniz bir paket.
LB Photo Realism Texture Pack İndir


Super Mario
Super Mario
 •  Super Mario
16 bitlik görseller, Minecraft’ın bloklu arazisini Nintendo’daki bir kişi tarafından yaratılmış gibi görünen bir pakette birleştirir, çok tatlı görünüyor. Sadece Köylü/Kurbağa halkından uzak durun çünkü orası cehennem gibi.
Super Mario Texture Pack İndir


Modern HD
Modern HD
 •  Modern HD
Modern yapıları varsayılan dokular ile yapabileceğiniz gibi, kullanabileceğiniz ve kullanamayacağınız şey sınırlıdır. Beyaz ve siyah bloklar çalışır, ancak parke taşı kullanmayı deneyin. Yapı parçalara ayrılır. Bunu ve daha fazlasını düzeltmek için daha çağdaş bir his sunan Modern HD paketidir. Artık hayallerinizin evini inşa etmekten alıkoyacak hiçbir şey yok, ki bu gerçek dünyada hiçbir zaman yapamayacağın garantilenmiş bir şey.
Modern HD Texture Pack İndir 


Adventure Time Craft
Adventure Time Craft
 •  Adventure Time Craft
Ice King ya da Princess Bubblegum'un kalesine ait kendi kopyalarını inşa etmek istemeseniz, şovun hayranı olmasanız bile, her zaman temiz bir küçük karikatür doku paketi olarak kullanma seçeneğiniz vardır.
Adventure Time Craft Texture Pack İndirRetro NES
Retro NES
 •  Retno NES
Minecraft, belli bir yaşta, tüm bunlara duyarlı olduğumuz 8 bitlik nostalji hissini uyandırır. Retro NES paketi ile, 30 yaşın üzerinde olduğunuz sürece saati geri çevirebilir ve gençliğinizi yeniden yaşayabilirsiniz. Şimdi sadece Nether'a git ve bütün yeri bir büyük Bowser kalesine çevirmelisiniz.
Retro NES Texture Pack İndirJohn Smith
John Smith
 • John Smith
Minecraft için tartışmasız en iyi fantezi paketinden bahsetmeden devam edemeyiz. Eğer yayılan avlu ya da süslü katil robotlar ile batı tema parkı oluşturma veya bir kale inşa etmek istiyorsanız, John Smith paketi tüm bunları ve daha fazlasını sunar. Bu paket, pek çok oyuncu için vazgeçilmez bir hale geldi. Kendinizi yapım kılavuzları için YouTube'a bakarken bulursanız, büyük olasılıkla bu, kullandığınızı gördüğünüz pakettir.
John Smith Texture Pack İndir


Five Nights at Freddy’s 2: The Texture Pack
Five Nights at Freddy’s 2: The Texture Pack
 •  Five Nights at Freddy’s 2: The Texture Pack
FNaF fanfare bir süre önce öldü, ancak bu paketin soğuk olmasını engellemiyor. Mobların yanı sıra zırh, kabus uyaran animatroniklerin her birini taklit edecek şekilde değiştirildi. Bazı minecart istismarları ve redstone'la, belki de kendi FNaF odanızı yapabileceğinizden eminiz. Sadece Chica'nın hala bir sarmaşık olduğunu hatırlayın, bu yüzden çok fazla patlama olmasını bekleyin.
Five Nights at Freddy’s 2: The Texture Pack İndirStar Wars
Star Wars
 • Star Wars
Şimdiye kadarki en açıklayıcı başlık olması gereken şey, bu bir Star Wars paketi ve eğer The Last Jedi gibi harika filmlerin hayranıysanız bunu seçmelisiniz. Ve siz sormadan önce söyliyelim, evet, tüm kılıçlar ışın kılıcı olarak değiştirildi. Yay bile, "pew pew" ses efektiyle tamamlanan bir fırtına silahının silahı olarak değiştirildi.
Star Wars Texture Pack İndir


Urbancraft
Urbancraft
 • Urbancraft
Modern HD'ye alternatif olarak, Urbancraft büyük ölçekli şehirler oluşturmak için belki daha iyidir. Sinsi gökdelenler ve yüksek katlı daireler düşünün. Kendi şehrinizi oluşturmayı planlıyorsanız, bir düğmeye tıklama ile tüm binaları bırakmanızı sağlayan Instant Massive Structures modlarını almayı unutmayın.
Urbancraft Texture Pack İndir


oCd Pack
oCd Pack
 • oCd Pack
Yalnız bir blok gördüğünüzde ve kaldırmanız zorundaysanız ellerinizi kaldırın. Çünkü oralarda görünmemek sizi utandırır. Halatlı bloklar ve şekilsiz manzaralarla uğraşmaktan kaçınmak için, bu paket gürültü ve sert renkleri ortadan kaldırır, boşlukları değiştirir, böylece çoğu araziler bile eşittir ve tüm açıları 90 dereceye ayarlar. Fena değil gibi gözüküyor.
oCd Pack Texture Pack İndirHalo Minecraft Wars
Halo Minecraft Wars
 • Halo Minecraft Wars
Halo, uzaylıları çok fazla başından vurduğunuz birinci şahıs nişancı oyunudur. Oldukça popülerdir. Minecraft'a Master Chief tedavisini vermek isterseniz, o zaman bu sizin için bir paket. Şimdi eğer sadece insanların dünyaları üzerindeki gerçek halos'lara ateş etme seçeneği varsa. Bu olanakları hayal edin.
Halo Minecraft Wars Texture Pack İndirSugarpack
Sugarpack
 • Sugarpack
Resmi Candy texture paketi gibi, Sugarpack parlak renkler ve şekerlemelerin sevgisini birleştiriyor. MnM blokları? Tamam. Şeker kamışı mı? Tamam. Patlayan çikolata tavşanı mı? Tamam. Demek istediğimiz, her şey tamam, ama sevimli olduğu kadar korkutucu da.
Sugarpack Texture Pack İndir

0 yorum