Kodsuz Siteni Ekle Backlink Kazan Hit Arttır | Cem Özer GÜNGÖR | Blog

18 Ocak 2019 Cuma

Kodsuz Siteni Ekle Backlink Kazan Hit Arttır

Kodsuz Siteni Ekle Backlink Kazan Hit Arttır
Kodsuz Siteni Ekle Backlink Kazan Hit Arttır
Merhaba arkadaşlar,
Bir kaç sene önce backlink ve hit arttırma konusunda bir çok siteye link bırakmıştım ve link bıraktığım sitelerin hepsi bana kod eklemeyi şart koşmutu.
(KODU EKLEMEYEN SİTELER KABUL EDİLMEMEKTEDİR) gibi.
Ben de zamanında kodsuz böyle bir site kurabilirsem insanlarda faydası olabileceğini düşündüm ve o zaman yaklaşık 200 ün üzerinde site, herhangi bir reklam yapmamama rağmen sitesini tanıtan mesajlar atmıştı ve eklemiştim.
Tabi okul durumu vesaire ilgilenemedim ve o öyle kaldı.
Şimdi tekrardan aktif hale getirdim yeni bir tema vesaire.
Kodsuz bir şekilde backlink kazanmak isterseniz yapmanız gereken;

https://toplisturkey.blogspot.com ' adresinden "SİTE EKLE" kısmından gerekli kısımları doldurup sitenizi tarafıma iletmenizdir.Müstehcen siteler haricinde her siteyi koşulsuz onaylıyorum.

Hakkımda

Admin
Admin

Çocukluğumdan başlayan bilgisayar ilgisi, sonraları internetin hayatıma girmesi ile sosyal medyaya yöneldi.Kendi adıma 2013 yılında 16 yaşımda açtığım bu blogu, zamanla tecrübe ve deneyim kazanarak bu noktaya getirdim.1 Ocak 2019 tarihinde .blogspot.com uzantısını .com üst domaine taşıdım.Beğendiğim filmleri, müzikleri, oyunları, programları ve faydalı bulduğum bilgileri paylaştığım bu blogda umarım iyi vakit geçirirsiniz.

"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK