Assassin’s Creed:2 Crack Sorunsuz İndir | Cem Özer GÜNGÖR | Blog

16 Ocak 2019 Çarşamba

Assassin’s Creed:2 Crack Sorunsuz İndir

Assassin’s Creed:2 Crack Sorunsuz İndir
Assassin’s Creed:2 Crack Sorunsuz İndir
Merhaba arkadaşlar, Assassin’s Creed'in devamı olan bu oyun en çok beğeni toplayan oyunlar arasında hâlâ yerini koruyanlardadır.Öyle ki oyun piyasaya çıkanı seneler geçmesine rağmen internette aranılan ender oyunlardandır.Assassin’s Creed:2'yi sorunsuz,CD'siz ve full oynayabilmek için CRACK gerekmektedir.Aşağıda indirdiğiniz CRACK'in nasıl kurulacağını anlatacağım.

Crack Nasıl Yüklenir : Masaüstünde ki Oyunun kısayolu olan simgeye sağ tıklayıp, dosya konumunu aç diyoruz ve Rar'dan çıkarttığımız dosyaları açılan kılasöre kopyalıyoruz.
Not : Herhangi bir hata ile karşılaşmamak için bu işlemler tamamlanana kadar ANTİVÜRÜS'ünüzü kapatmayı unutmayınız.
RAR ŞİFRESİ : https://www.cemozergungor.com

Hakkımda

Admin
Admin

Çocukluğumdan başlayan bilgisayar ilgisi, sonraları internetin hayatıma girmesi ile sosyal medyaya yöneldi.Kendi adıma 2013 yılında 16 yaşımda açtığım bu blogu, zamanla tecrübe ve deneyim kazanarak bu noktaya getirdim.1 Ocak 2019 tarihinde .blogspot.com uzantısını .com üst domaine taşıdım.Beğendiğim filmleri, müzikleri, oyunları, programları ve faydalı bulduğum bilgileri paylaştığım bu blogda umarım iyi vakit geçirirsiniz.

"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK