Siyah Nehir - Fleuve noir Türkçe Dublaj Full Hızlı İndir | Cem Özer GÜNGÖR | Blog

28 Aralık 2018 Cuma

Siyah Nehir - Fleuve noir Türkçe Dublaj Full Hızlı İndir

Siyah Nehir - Fleuve noir Türkçe Dublaj Full Hızlı İndir
Siyah Nehir - Fleuve noir Türkçe Dublaj Full Hızlı İndir
Le petit voleur / Küçük Hırsız ve La vie rêvée des anges / Meleklerin Düş Yaşamı fimleri ile hatırlayabileceğimiz yönetmen Erick Zonca’nın Wisdom of the Crowd dizisinin senaristi Dror Mishani’nin romanından uyarladığı Siyah Nehir, hareketli bir polisiye. Arnault ailesinin ergen oğlu Dany ortadan kaybolur. Çocuğun eski öğretmeni Bay Bellaile, durumu öğrenince polise gider ve vakaya bakan bıkkın komiser Visconti’ye işbirliği yapmayı teklif eder. Vincent Cassel, Sandrine Kiberlain ve Romain Duris’li sağlam kadrosuyla Siyah Nehir, hem polisiye hem aile trajedisi türlerini bir uyuşturucu mafyası hikâyesinde bir araya getiriyor.
film açıklaması
Yapım: 2018 - Fransa,Belçika
Türü: Gerilim
IMDB: tt6009104
Oyuncular: Charles Berling,Elodie Bouchez,Romain Duris,Sandrine Kiberlain,Vincent Cassel
Yönetmeni: Erick Zonca
Senaryo: Erick Zonca,Lou de Fanget Signolet
Süre: 113 Dak.
IMDB: 6.2 / 571
film indirme

Hakkımda

Admin
Admin

Çocukluğumdan başlayan bilgisayar ilgisi, sonraları internetin hayatıma girmesi ile sosyal medyaya yöneldi.Kendi adıma 2013 yılında 16 yaşımda açtığım bu blogu, zamanla tecrübe ve deneyim kazanarak bu noktaya getirdim.1 Ocak 2019 tarihinde .blogspot.com uzantısını .com üst domaine taşıdım.Beğendiğim filmleri, müzikleri, oyunları, programları ve faydalı bulduğum bilgileri paylaştığım bu blogda umarım iyi vakit geçirirsiniz.

"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK