Football Master – Chain Eleven Android Oyun Full İndir | Cem Özer GÜNGÖR | Blog

25 Eylül 2016 Pazar

Football Master – Chain Eleven Android Oyun Full İndir


Football Master – Chain Eleven Android Oyun Full İndir
Football Master – Chain Eleven Android Oyun Full İndir
Futbol Master - Zincir Onbir yenilikçi Futbol Yönetim oyunudur. Sen İzcilik, Eğitim, ve oynamaya Turnuvalar yoluyla dünya çapında bir şampiyon sıfırdan kendi kulübü inşa efsanevi Football Manager vardır.
Diğer kulüpleri ile rekabet ve dünyanın en iyi Ligleri meydan okuma şansına sahip ünlü futbol yıldızları kazanacaklardır. Ayrıca arkadaşları ile İttifak formu ve Süper Lig'de üst sıralarda için rekabet edebilir.
   
Futbol Usta her oyuncunun fotoğrafı, 3D portreler ve eşsiz oyun ilerleme özelliği ile birlikte, 2000 Futbol oyuncuları kapsamlı bir nitelik veritabanına sahiptir. Futbol Master da kolayca nitelikleri PC tarafından sunulan eşleşen, 3D maç deneyimi sunuyor.
Birlikte güçlü AI motoru ile, bu oyun kullanıcıları tarafından kadarki akranlarını geride bıraktığını gerçekçi ve canlı maç ortamı sağlar.
Özel Oyun Özellikleri:
* Resmi FIFPro lisansı sahibi
* İlginç 3D Maç deneyimi
* Kesme kenar oyunu yenilik
* Dünya standartlarında AI Performansı
* 2000+ Gerçek oyuncular
dünya standartlarında özelliklere sahip * Kulüp Yönetimi
* Rekabetçi maç oluşumları ve stratejileri
* İzcilik ve Ticaret ile Star oyuncuları Edinme

İNDİR
Turbobit
Apkdisc

Hakkımda

Unknown
Unknown

Çocukluğumdan başlayan bilgisayar ilgisi, sonraları internetin hayatıma girmesi ile sosyal medyaya yöneldi.Kendi adıma 2013 yılında 16 yaşımda açtığım bu blogu, zamanla tecrübe ve deneyim kazanarak bu noktaya getirdim.1 Ocak 2019 tarihinde .blogspot.com uzantısını .com üst domaine taşıdım.Beğendiğim filmleri, müzikleri, oyunları, programları ve faydalı bulduğum bilgileri paylaştığım bu blogda umarım iyi vakit geçirirsiniz.

"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK