League Of Legends(LOL) Server Busy hatası çözümü | Cem Özer GÜNGÖR | Blog

19 Temmuz 2015 Pazar

League Of Legends(LOL) Server Busy hatası çözümü

League Of Legends(LOL) Server Busy hatası çözümü
Arkadaşlar aslında bu sorun değil sunucu mesgul veya çok yoğun olduğunda giremiyoruz.Client'i kapatıp 5 dakika sonra açarsak düzelicektir.
 

Adım 1 : IE 8'i kuruyoruz. Adım 2 : Bir web sayfayı açıyoruz, dosya sekmesinden çevrimdışı çalış'a tıklıyoruz. Adım 3 : Araçlar - İnternet Seçenekleri - Bağlantılar - Yerel Ağ Ayarları'na tıklıyoruz. Adım 4 : Ayarları otomatik olarak algıla kutucuğunu işaretliyoruz. Tamam . Uygula Tamam Diyip kapatıyoruz. Adım 5 : Tekrar bir web sayfası açıyoruz. Adım 6 : Araçlar - İnternet Seçenekleri - Gelişmiş - Gelişmiş Ayarları Geri Yükle Yapıyoruz.

Kaynak : http://forums.tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=50990 

Hakkımda

Unknown
Unknown

Çocukluğumdan başlayan bilgisayar ilgisi, sonraları internetin hayatıma girmesi ile sosyal medyaya yöneldi.Kendi adıma 2013 yılında 16 yaşımda açtığım bu blogu, zamanla tecrübe ve deneyim kazanarak bu noktaya getirdim.1 Ocak 2019 tarihinde .blogspot.com uzantısını .com üst domaine taşıdım.Beğendiğim filmleri, müzikleri, oyunları, programları ve faydalı bulduğum bilgileri paylaştığım bu blogda umarım iyi vakit geçirirsiniz.

"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK