League Of Legends(LOL) RADS Eror Hatası çözümü | Cem Özer GÜNGÖR | Blog

19 Temmuz 2015 Pazar

League Of Legends(LOL) RADS Eror Hatası çözümü

League Of Legends(LOL) RADS Eror Hatası çözümü
Çözüm 1 :
Adım 1 : Oyunu komple kapatın.Emin olmak için; ctrl+alt+delete(ctrl+shift+esc) tuşunu kullanarak şunları kapatınız.''LoLClient.exe , LoLLauncher.exe , red_user_karnel.exe'' bu dosyalar da işlemi sonlandır deyiniz. Adım 2 : C: \Nereye kurulu ise\Riot Games\League of Legends\RADS\system\rads_user_kernel dosyasını silin ve ''Launcher'' i tekrardan açın ve yeniden yüklesin. Adım 3 : C: \Nereye kurulu ise\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client bu dosyayı silin.
Çözüm 2 :
Adım 1 :
C:\Windows\System32\drivers\etc sağ tıklarak düzenle diyoruz ve oraya şunu ekliyoruz.
67.69.196.42 l3cdn.riotgames.com
ve kaydederek kapatıyoruz.


Çözüm 3 :
Adım 1 : .NEt framework güncelleyiniz.
DİP Not : Her birini tek tek deneyiniz hepsi ayrı çözümlerdir.

Kaynak : http://forums.tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=50990 

Hakkımda

Unknown
Unknown

Çocukluğumdan başlayan bilgisayar ilgisi, sonraları internetin hayatıma girmesi ile sosyal medyaya yöneldi.Kendi adıma 2013 yılında 16 yaşımda açtığım bu blogu, zamanla tecrübe ve deneyim kazanarak bu noktaya getirdim.1 Ocak 2019 tarihinde .blogspot.com uzantısını .com üst domaine taşıdım.Beğendiğim filmleri, müzikleri, oyunları, programları ve faydalı bulduğum bilgileri paylaştığım bu blogda umarım iyi vakit geçirirsiniz.

"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK