League Of Legends(LOL) Login failed for an unknown hatası çözümü | Cem Özer GÜNGÖR | Blog

19 Temmuz 2015 Pazar

League Of Legends(LOL) Login failed for an unknown hatası çözümü

League Of Legends(LOL) Login failed for an unknown hatası çözümü
Çözüm 1 :
Adım 1 : PC'mizin Proxy(DNS) ayarlarını değiştiriyoruz.Belli bir DNS ayarı vermicem bu program sayesinde kendisi en güncel DNS ayarını otomatik olarak her açıp kapadığımızda yapıyor.
http://ultrasurf.us/
Çözüm 2 :
Adım 1 : Antivirüs ve Windows güvenlik Duvarını oyuna girerken devre dışı yaparak girin. Adım 2 : Oyuna girerken 3.nesil(MSN , Torrent vb.) programları kapatarak giriniz.
Çözüm 3 :
Adım 1 : IE8'i(İnternet Explorer 8) indirip kuruyoruz. Adım 2 : Modemimizi veya internet bağlantımızı keserek şu ayarları yapıyoruz. Adım 3 : Internet Explorer 8 Tools(Araçlar) --> Internet Options(İnternet ayarları) --> Connections(Bağlantılar) --> LAN Settings(Lan ayarları)
Ordaki Otomatik ayarla yazısınıdaki TİK i kaldırıyoruz ve tamama basıyoruz.Kapatıyoruz İE8'i.
Adım 4 : Internet Explorer 8 Tools(Araçlar) --> Internet Options(İnternet ayarları) -->Advanced(Gelişmiş) --> Reset/Restore Defaults (Sıfırla/Fabrika ayarları)
Diyip kapatıyoruz.

Çözüm 4 :
Adım 1 : PC'mizin Tarih/Saatini değiştiriyoruz. Ayar 1 : Öncelikle geri veya ileri bir Tarih/Saat'e ayarlıyoruz.PC'imize ''RESET'' atıyoruz. Ayar 2 : Daha sonra açıldğında yeniden otomatik yap diyoruz veya kendimiz ayarlıyoruz ''GÜNCEL'' olana.
DİP Not : Hepsi ayrı ayrı çözümlerdir.Aynı anda değil tek tek yapınız.

Kaynak : http://forums.tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=50990 

Hakkımda

Unknown
Unknown

Çocukluğumdan başlayan bilgisayar ilgisi, sonraları internetin hayatıma girmesi ile sosyal medyaya yöneldi.Kendi adıma 2013 yılında 16 yaşımda açtığım bu blogu, zamanla tecrübe ve deneyim kazanarak bu noktaya getirdim.1 Ocak 2019 tarihinde .blogspot.com uzantısını .com üst domaine taşıdım.Beğendiğim filmleri, müzikleri, oyunları, programları ve faydalı bulduğum bilgileri paylaştığım bu blogda umarım iyi vakit geçirirsiniz.

"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK