League Of Legends(LOL) Login failed for an unknown hatası çözümü

League Of Legends(LOL) Login failed for an unknown hatası çözümü
Çözüm 1 :
Adım 1 : PC'mizin Proxy(DNS) ayarlarını değiştiriyoruz.Belli bir DNS ayarı vermicem bu program sayesinde kendisi en güncel DNS ayarını otomatik olarak her açıp kapadığımızda yapıyor.
http://ultrasurf.us/
Çözüm 2 :
Adım 1 : Antivirüs ve Windows güvenlik Duvarını oyuna girerken devre dışı yaparak girin. Adım 2 : Oyuna girerken 3.nesil(MSN , Torrent vb.) programları kapatarak giriniz.
Çözüm 3 :
Adım 1 : IE8'i(İnternet Explorer 8) indirip kuruyoruz. Adım 2 : Modemimizi veya internet bağlantımızı keserek şu ayarları yapıyoruz. Adım 3 : Internet Explorer 8 Tools(Araçlar) --> Internet Options(İnternet ayarları) --> Connections(Bağlantılar) --> LAN Settings(Lan ayarları)
Ordaki Otomatik ayarla yazısınıdaki TİK i kaldırıyoruz ve tamama basıyoruz.Kapatıyoruz İE8'i.
Adım 4 : Internet Explorer 8 Tools(Araçlar) --> Internet Options(İnternet ayarları) -->Advanced(Gelişmiş) --> Reset/Restore Defaults (Sıfırla/Fabrika ayarları)
Diyip kapatıyoruz.

Çözüm 4 :
Adım 1 : PC'mizin Tarih/Saatini değiştiriyoruz. Ayar 1 : Öncelikle geri veya ileri bir Tarih/Saat'e ayarlıyoruz.PC'imize ''RESET'' atıyoruz. Ayar 2 : Daha sonra açıldğında yeniden otomatik yap diyoruz veya kendimiz ayarlıyoruz ''GÜNCEL'' olana.
DİP Not : Hepsi ayrı ayrı çözümlerdir.Aynı anda değil tek tek yapınız.

Kaynak : http://forums.tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=50990 

0 yorum